Wydawca niniejszego serwisu internetowego, wykorzystuje pliki cookies zgodnie z zasadami zawartymi w polityce prywatności. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.

Zwrot towaru

Procedura zwrotu towaru

Reklamacja lub zwrot w przypadku zakupu na fakturę
Klient ma prawo reklamacji w terminie 14 dni i obowiązek zwrotu towaru w ciągu kolejnych 14 dni.
Koszt transportu ponosi Klient. Towar musi być nieuszkodzony i nie być używany. Wraz z towarem prosimy odesłać oryginalne opakowanie. W przypadkach wątpliwych prosimy o kontakt.
Po przyjęciu zwrotu towaru, maksymalnie w ciągu 10 dni roboczych, wystawiamy fakturę korygującą i przesyłamy na adres Klienta.
Po otrzymaniu podpisanej przez Klienta kopii faktury korygującej dokonujemy zwrotu pieniędzy na podane przez Klienta konto bankowe.

Reklamacja lub w przypadku zakupu na paragon
Klient ma prawo złożyć reklamację w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki.
Koszt transportu ponosi Klient. Towar musi być nieuszkodzony i nie być używany. Wraz z towarem prosimy odesłać oryginalne opakowanie. W przypadkach wątpliwych prosimy o kontakt.
Po przyjęciu zwrotu towaru, maksymalnie w ciągu 10 dni roboczych, w przypadku wszelkich prawidłowości, rozpatrzymy reklamację lub zwrot.
Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji lub zwrotu Klient zostanie poinformowany telefonicznie.  Firma Albis dokona zwrotu pieniędzy na podane pisemnie lub mailowo konto bankowe Klienta.

NIETRZYMANIE MOCZU JEST DOŚĆ POWSZECHNYM PROBLEMEM.

DOTYCZY NAJCZĘŚCIEJ KOBIET, ZWŁASZCZA TYCH W WIEKU DOJRZAŁYM.

CZĘSTO DOTYKA KOBIET PO PORODACH I TYCH BARDZO MŁODYCH, U KTÓRYCH SYSTEM TRZYMANIA MOCZU NIE JEST JESZCZE W PEŁNI SPRAWNY.

MEDYCYNA WYRÓŻNIA WIELE RODZAJÓW NIETRZYMANIA MOCZU.

NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJACY RODZAJ NIETRZYMANIA MOCZU, NAWET W 85% TO TZW. WYSIŁKOWE NIETRZYMANIE MOCZU.

ZWIĄZANE JEST TO Z NADMIERNĄ RUCHOMOSCIĄ CEWKI MOCZOWEJ.

W LECZENIU ZACHOWAWCZYM NAJSKUTECZNIEJSZYM ROZWIAZANIEM JEST ZASTOSOWANIE METODY PODPARCIA CEWKI MOCZOWEJ.

PROPONUJEMY PEWNY TAMPON PODPIERAJĄCY, WSUNIĘTY POD CEWKĘ MOCZOWĄ – ZAPOBIEGA UTRACIE MOCZU W CZASIE NORMALNEJ AKTYWNOŚCI ŻYCIOWEJ, KASZLU, KICHANIU, WCHODZENIU PO SCHODACH, BIEGANIU, UPRAWIANIU SPORTU.

O SZCZEGÓŁY ZAPYTAJ SWOJEGO GINEKOLOGA.

PEWNY TAMPON PODPIERAJĄCY